Hakkımızda

Amacımız

Çocukta bilgi, beceri ve değerlerin gelişmesini sağlayarak öğrenmeyi öğrenmenin gerçekleşmesini sağlamaktır. Çocukları gözlem yapmaya, araştırmaya sevkeder. Fiziksel ve duygusal anlamda sağlıklı ve mutlu birer insan olmaları ve evrensel değerler sahip olmaları amaçlanır.Anaokulu eğitiminin diğer amaçları çocukta algıyı geliştirmek, sinir ve kas koordinasyonu sağlamak, zeka gelişimi, denge gelişimi, sosyalleşme, oyun ahlakı, kuvvet sürat kazandırmak olarak ifade edilebilir.Gelenek ve milli değerleri sahiplenen ve koruyan nesiller yetiştirmek eğitimin temel amacıdır.

Vizyonumuz

Çağdaş alt yapıya ve üstün niteliklere sahip bir ekip ile sürekli öğrenen, üreten ve ürettiğini paylaşan bir organizasyon olarak ülkemize model okullar oluşturmak ve referans gösterilen eğitim kuruluşlarından biri olmaktır.

 Misyonumuz

Türk halkının yaşam kalitesini yükseltmek ve eğitimin gelişmesine katkı sağlamak üzere; insani değerleri de kazandırarak onları, sosyal ve duygusal gelişimlerini tamamlamış olarak hayata hazırlamak,büyük düşünebilen ve bunu hayata geçirme çabasında olan ,insanların mutluluğunu hedeflemiş,milli ve manevi kültürünü evrensel değerler içinde koruyup geliştiren,bilgiye etkili ve verimli kullanabilecek,dünya çapında bireyler yetiştiren bir eğitim kurumu olmaktır.

Neden Biz?

İlkadım Anaokulunda biz Çocukların güçlü yönlerine odaklanarak kendi potansiyellerini en üst seviyeye getirebilmesi için ‘Koşulsuz Sevgi’ ile çalışıyoruz. İyi İnsan olma düşüncesini çocuklarımıza kazandırmayı görev ediniyoruz. Destekleyici ortamları çocuklarla paylaşarak yavrularımızı anne sıcaklığında yetişkinlerle birlikte olmalarını sağlıyoruz